Przesyłki i zwroty

WYSYŁKA TOWARU:

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA WYNOSI 3-10 DNI ROBOCZE (PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY NA NASZYM KONCIE) JEŚLI POTRZEBUJESZ PILNIE WYSYŁKI - DZWOŃ, PYTAJ :) - MOŻE UDA SIĘ ZREALIZOWAĆ WYSYŁKĘ W EKSPRESOWYM TERMINIE :)

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA ULEGA ZMIANIE ( WSZYSTKO UZALEŻNIONE JEST OD NAKŁADU PRACY). W MOMENCIE ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA OBOWIĄZUJE PAŃSTWA TERMIN PODANY W REGULAMINIE.

OSOBY, KTÓRE ZAMAWIAJĄ 3 I WIĘCEJ SUKIENEK CZAS REALIZACJI WYNOSI 15DNI ROBOCZYCH.

OSOBY, KTÓRE NIE ODBIERAJĄ PACZEK BĘDĄ OBCIĄŻONE KOSZTAMI DOSTAWY JAK I POWROTU PACZKI.

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW Z PRZESYŁKĄ DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ ABY WYJAŚNIĆ SPRAWĘ NA PAŃSTWA KORZYŚĆ. POSIADAMY DOWÓD NADANIA KAŻDEJ WYSYŁKI.

 

 

 

WYMIANA:

KAŻDY TOWAR PODLEGA WYMIANIE W CIĄGU 14DNI.

TOWAR PROSIMY ODESŁAĆ NA ADRES : LIVIEN S.C. UL. WIRA BARTOSZEWSKIEGO 2E 23-400 BIŁGORAJ.

DO PACZKI PROSIMY DOŁĄCZYĆ FORMULARZ, KTÓRY JEST DO POBRANIA PONIŻEJ - PROSIMY O JEGO WYPEŁNIENIE POD KĄTEM WYMIANY.

WYMIENIANY TOWAR POWINIEN BYĆ NOWY. NIE MOŻE NOSIĆ ŻADNYCH ŚLADÓW UŻYTKOWANIA JAK I ZAPACHU PERFUM, PAPIEROSÓW, PROSZKU DO PRANIA CZY INNYCH KOSMETYKÓW. POWINIEN POSIADAĆ ORYGINALNE METKI.

KOSZTA WYMIANY PONOSI KUPUJĄCY TAKŻE KWOTĘ 14ZŁ NALEŻY PRZESŁAĆ NA NR KONTA BANKOWEGO, KTÓRY PODANY JEST WYŻEJ BĄDŹ DOŁĄCZYĆ RAZEM Z WYMIENIANYM TOWAREM DO PACZKI.

PAMIĘTAJ ABY WYSŁANY PRZEZ CIEBIE TOWAR POSIADAŁ DOWÓD NADANIA. ( OZNACZA TO PACZKĘ REJESTROWANĄ)

W PRZYPADKU NIE SPEŁNIENIA Z KTÓREGOŚ WYŻEJ WYMIENIONYCH WARUNKÓW WYMIANA NIE BĘDZIE MOGŁA ZOSTAĆ ROZPATRZONA POZYTYWNIE.

 

 

 

ZWROT:

KAŻDEMU KLIENTOWI PRZYSŁUGUJE PRAWO DO ZWROTU ZAKUPIONEGO TOWARU W TERMINIE 14 DNI OD DATY OTRZYMANIA PRZESYŁKI BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

DO ZWROTU OBOWIĄZKOWO PROSIMY DOŁĄCZYĆ FORMULARZ, KTÓRY JEST DO POBRANIA PONIŻEJ- PROSIMY O JEGO WYPEŁNIENIE POD KĄTEM ZWROTU.

PARAGON JEST NIEZBĘDNY DO POZYTYWNEGO ROZPATRZENIA ZWROTU.

ZWRACANY TOWAR POWINIEN BYĆ NOWY, BEZ OZNAK UŻYTKOWANIA, ZE WSZYSTKIMI METKAMI, CZYSTY I ODESŁANY W TAKIM STANIE W JAKIM GO PAŃSTWO OTRZYMALI OD NAS.

SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZWRACAMY NA BRUDNY TOWAR - MOWA TUTAJ O UBRUDZENIACH PODKŁADEM BĄDŹ PUDREM.

UWAGA!!! ZAUWAŻYŁYŚMY, ŻE KLIENTKI ODPRUWAJĄ METKI A NASTĘPNIE PONOWNIE JE PRZYSZYWAJĄ W CELU ZWROTU TAKŻE UCZULAMY, ŻE KAŻDE ODPRUCIE METKI JEST PRZEZ NAS ROZPOZNANE I WTEDY ZWROT NIE ZOSTANIE ROZPATRZONY.

TOWAR PROSIMY ODESŁAĆ NA ADRES: LIVIEN S.C. UL WIRA BARTOSZEWSKIEGO 2E 23-400 BIŁGORAJ.

PAMIĘTAJ ABY WYSŁANY PRZEZ CIEBIE TOWAR POSIADAŁ DOWÓD NADANIA. (OZNACZA TO PACZKĘ REJESTROWANĄ ŻEBY NIGDZIE NIE ZAGINĘŁA)

NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM.

PIENIĄŻKI ZWRACAMY W CIĄGU 14 DNI OD OTRZYMANIA PRZESYŁKI - JEDNAK ZWROTY W NASZEJ FIRMIE SĄ ROBIONE ZBIORCZE RAZ W TYGODNIU.

JEŚLI CHCĄ PAŃSTWO SPRAWDZIĆ CZY PACZKA DO NAS DOJECHAŁA, BARDZO PROSIMY O SAMODZIELNE SPRAWDZENIE TEGO FAKTU PO NUMERZE NADANIA, KTÓRY PAŃSTWO POSIADAJĄ.

W PRZYPADKU NIE SPEŁNIENIA Z KTÓREGO WYŻEJ WYMIENIONYCH WARUNKÓW ZWROT NIE BĘDZIE MÓGŁ ZOSTAĆ ROZPATRZONY POZYTYWNIE

Produkt dodany do porównania.