O nas

LIVIEN TO NOWOCZESNA, KREATYWNA MODA BĘDĄCA ODZWIERCIEDLENIEM NIEBANALNYCH ROZWIĄZAŃ, KTÓRĄ TWORZĄ PRAWDZIWI PASJONACI MODY. JESTEŚMY POLSKIM PRODUCENTEM ODZIEŻY DAMSKIEJ I MŁODZIEŻOWEJ POSIADAJĄCYM WŁASNE ZAPLECZE SZWALNICZE. PODCZAS PRACY PRZYKŁADAMY OGROMNĄ WAGĘ DO DETALI, SKUPIAJĄC SIĘ NA OSIĄGNIĘCIU ZACHWYCAJĄCEGO EFEKTU KOŃCOWEGO. WYPRACOWALIŚMY WŁASNY STYL, KTÓRYM CHĘTNIE DZIELIMY SIĘ Z INNYMI. POKAZUJEMY W TEN SPOSÓB, JAK WIELE JESZCZE MOŻNA ZMIENIĆ W MYŚLENIU O NOWOCZESNEJ MODZIE, A TAKŻE, JAK WIELE NIETUZINKOWYCH POMYSŁÓW MOŻNA WCIELIĆ W UBRANIA DZIĘKI KREATYWNOŚCI I PASJI TWORZENIA.

BAZUJEMY NA PRZERÓŻNYCH TRENDACH – OD STREETFASHION, PRZEZ ULTRAKOBIECY STYL, PO KLASYCZNE FASONY PEŁNE PONADCZASOWEJ ELEGANCJI. NASZA MODA POWSTAJE Z MYŚLĄ O KOBIETACH NOWOCZESNYCH, UWIELBIAJĄCYCH DOBRY WYSMAKOWANY STYL, POSZUKUJĄCYCH NIETUZINKOWYCH UBRAŃ.

PROWADZIMY SKLEP INTERNETOWY, DZIĘKI KTÓREMU MOŻEMY DOTRZEĆ DO SZEROKIEGO GRONA KLIENTEK. ALE POSIADAMY TAKŻE PUNKTY STACJONARNE – PROWADZIMY ZARÓWNO SPRZEDAŻ DETALICZNĄ, JAK I HURTOWĄ, ODDAJĄC W RĘCE NASZYCH ODBIORCZYŃ ZNAKOMITEJ JAKOŚCI UBRANIA DOSTĘPNE W PRZERÓŻNYCH ODSŁONACH. PRODUKOWANA PRZEZ NAS ODZIEŻ ODPOWIADA NAJNOWSZYM TRENDOM I PRZEZNACZONA JEST DLA PAŃ W KAŻDYM WIEKU PREFERUJĄCYCH INNE STYLE. POWSTAJE PO TO, ABY KAŻDA KOBIETA ODNALAZŁA W SOBIE PIĘKNO, KTÓRE WARTO PODKREŚLAĆ W SOBIE CODZIENNIE.


SPRZEDAŻ DETALICZNA:

SZUKASZ KREACJI, W KTÓREJ ZACHWYCISZ INNYCH? TWOJA GARDEROBA WYMAGA ODŚWIEŻENIA? MOŻE CHCESZ PO PROSTU WYGLĄDAĆ PIĘKNIE KAŻDEGO DNIA? ZAPRASZAMY NA ZAKUPY! PROWADZIMY DWA ŚWIETNIE ZNANE NASZYM KLIENTOM PUNKTY STACJONARNE:

C.H. MILLENIUM HALL PRZY AL. KOPISTO 1 W RZESZOWIE


SPRZEDAŻ HURTOWA:

A MOŻE PROWADZISZ SWÓJ BUTIK I CHCESZ NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ? DOSKONALE SIĘ SKŁADA! PO SZCZEGÓŁY SPRZEDAŻY HURTOWEJ ORAZ CENNIK ZAPRASZAMY DO KONTAKTU POPRZEZ ADRES E-MAIL: FRESH-FASHION@WP.PL BĄDŹ NUMER TELEFONU: 723 486 037. SPRZEDAŻ HURTOWĄ PROWADZIMY W:

C.H. PTAK PRZY UL. RZEMIEŚLNICZEJ 35 W RZGOWIE (HALA B, BOX 18)

Produkt dodany do porównania.