O nas

Livien to nowoczesna, kreatywna moda będąca odzwierciedleniem niebanalnych rozwiązań, którą tworzą prawdziwi pasjonaci mody. Jesteśmy polskim producentem odzieży damskiej i młodzieżowej posiadającym własne zaplecze szwalnicze. Podczas pracy przykładamy ogromną wagę do detali, skupiając się na osiągnięciu zachwycającego efektu końcowego. Wypracowaliśmy własny styl, którym chętnie dzielimy się z innymi. Pokazujemy w ten sposób, jak wiele jeszcze można zmienić w myśleniu o nowoczesnej modzie, a także, jak wiele nietuzinkowych pomysłów można wcielić w ubrania dzięki kreatywności i pasji tworzenia.

Bazujemy na przeróżnych trendach – od streetfashion, przez ultrakobiecy styl, po klasyczne fasony pełne ponadczasowej elegancji. Nasza moda powstaje z myślą o kobietach nowoczesnych, uwielbiających dobry wysmakowany styl, poszukujących nietuzinkowych ubrań.

Prowadzimy sklep internetowy, dzięki któremu możemy dotrzeć do szerokiego grona klientek. Ale posiadamy także punkty stacjonarne – prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową, oddając w ręce naszych odbiorczyń znakomitej jakości ubrania dostępne w przeróżnych odsłonach. Produkowana przez nas odzież odpowiada najnowszym trendom i przeznaczona jest dla pań w każdym wieku preferujących inne style. Powstaje po to, aby każda kobieta odnalazła w sobie piękno, które warto podkreślać w sobie codziennie.


Sprzedaż detaliczna:

Szukasz kreacji, w której zachwycisz innych? Twoja garderoba wymaga odświeżenia? Może chcesz po prostu wyglądać pięknie każdego dnia? Zapraszamy na zakupy! Prowadzimy dwa świetnie znane naszym klientom punkty stacjonarne:

C.H. Millenium Hall przy Al. Kopisto 1 w Rzeszowie


Sprzedaż hurtowa:

A może prowadzisz swój butik i chcesz nawiązać z nami współpracę? Doskonale się składa! Po szczegóły sprzedaży hurtowej oraz cennik zapraszamy do kontaktu poprzez adres e-mail: fresh-fashion@wp.pl bądź numer telefonu: 723 486 037. Sprzedaż hurtową prowadzimy w:

C.H. Ptak przy ul. Rzemieślniczej 35 w Rzgowie (Hala B, box 18)